Isıtma & Soğutma | Heating Cooling

Günümüzde her evin vazgeçilmezi haline gelen çamaşır makinası 1906 senesinde Ala Fischer tarafından icat edilmiştir. Çamaşır makinası sisteminde tambur bir elektrik motoru yardımıyla döndürülerek çamaşırlar su ile temas ettirilerek devamlı temizlenir. Hareket. Ala Fischer tarafından üretilen bu sistem hemde çağımızda kullanılan otomatik çamaşır makinasınin temelini oluşturmaktadır. İlk kurutmalı çamaşır makinası 1924 senesinde yapılmıştır. Çamaşır makinaları bu tarihten sonra devamlı gelişerek bu güne ulaşmıştır. Eskiden ev hanımları evde susuz ve derelerde çamaşır makinası olmadan kendi elleriyle çamaşır yıkarlardı, ancak çağımızda ev hanımlarına çamaşır makinasınin varlığı ile kolaylık temin edilmektedir.

Çamaşır makinası tüm bayanlar için bir kolaylık ve yardımcı olurken, çamaşır makinası yedek parçaları tüm ustalara yardımcı olur ve kolaylık sağlar.

The washing machine, which has become indispensable for every home today, was invented by Ala Fischer in 1906. In the washing machine system, the drum is rotated with the help of an electric motor and the laundry is constantly cleaned by contacting with water. Movement. This system produced by Ala Fischer forms the basis of the automatic washing machine used in our age. The first washer dryer was built in 1924. Washing machines have developed continuously after this date and reached this day. In the past, housewives used to wash clothes with their own hands without water and without washing machines in the streams, but in our age, housewives are easily provided with the presence of a washing machine.

Washing machine is a convenience and help for all ladies, while washing machine spare parts are helpful and convenient for all craftsmen.

Sırala
Görünüm:
Toplam 348 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.