x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Ve İade Koşulları

emfelectronicmarket.com dan almış olduğunuz ürünü, yanlış ürün ve yanlış marka gönderimi gibi sitemizden kaynaklanan sebepler dâhilinde kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybetmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi info@emfelectronicmarket.com adresine e-mail yoluyla bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

İade işlemi

Ürünü, siparişin elinize ulaştığı günü takip eden 14 (on dört) iş günü içerisinde paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olarak tüm aksesuarları, iade sebebinizi açıklayan bir yazı, sipariş numarası ve tüm fatura nüshaları ile birlikte iade edebilirsiniz. " Elektronik kartlar ve mekanik parçalar iade değişim yoktur." Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilemez. Elektronik ve mekanik ürünlerde kelebek mühür çıkartıldıktan ve cihaz denemesi sonucu ürünlerin zararı durumunda firmamız sorumlu değildir iadesi kabul edilemez ,bu ürünlerin fiyatı piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan bir durumdur. Alıcı, ürünü teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle; eğer kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün iade bedeli

Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Ürün bedeli, ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iade tutarının kredi kartınıza yansıması, iadeden sonra 10 iş günü sürebilir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ürün değişimi

Hijyen ve sağlık açısından paketi açılmış ve kullanılmış ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.