x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Fırın ve ocak yedek parçaları, mutfak aletlerinin uzun süreli kullanımı sonucu yıpranmış veya bozulmuş bölümlerinin değiştirilmesi için gerekli olan parçalardır. Bu parçalar arasında, farklı marka ve modellere uygun olarak Electrolux ocak cam pişirme yüzeyleri, Teka marka fırın komütatörleri, Electrolux AirFry tepsileri ve Bosch alüminyum fırın tepsileri gibi ürünler bulunmaktadır​​. EMF Electronic Market'te ise rezistans, kapak, hortum, baca, fan motoru, çakmak, menteşe ve enjektör gibi birçok farklı yedek parça çeşidi bulunur ve bu parçalar kolaylıkla temin edilebilir​​.

Arıza durumlarında değiştirilmesi gereken bazı özel parçalar ise Arçelik fırın rezistansları, ocak ateşleme bujileri, ankastre ocak contaları, ızgara lastik setleri ve ocak bek şapka takımları gibi parçaları içerir​​. Fırın ve ocak yedek parçaları arasında ayrıca fırın kapağı contaları, kontrol düğmeleri, ızgara tavaları, kapı menteşeleri ve kapı kolları gibi parçalar da bulunmakta ve bu tür kolay düzeltmeler için kaliteli yedek parçalar mevcuttur. Bunların yanı sıra, termostatlar, fan motorları ve fanlı fırın elemanları gibi daha teknik parçalar da bulunur ve bu parçalar fırında meydana gelebilecek arızaların giderilmesi için önemlidir​​.

Yedek parçaların sağladığı avantajlar, cihazın ömrünü uzatmak ve performansını artırmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda, kullanıcıların tamir için profesyonel servis hizmetlerine olan ihtiyacını azaltır ve maliyetten tasarruf sağlar. Yedek parça seçimi yaparken cihazın modeline ve ihtiyaca uygun doğru parçanın seçilmesi önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.