ÇAMAŞIR MAKİNESİ NEDİR?

Günümüzde her evin vazgeçilmezi haline gelen çamaşır makinası 1906 senesinde Ala Fischer tarafından icat edilmiştir. Çamaşır makinası sisteminde tambur bir elektrik motoru yardımıyla döndürülerek çamaşırlar su ile temas ettirilerek devamlı temizlenir. Ala Fischer tarafından üretilen bu sistem hemde çağımızda kullanılan otomatik çamaşır makinasınin temelini oluşturmaktadır. İlk kurutmalı çamaşır makinası 1924 senesinde yapılmıştır. Çamaşır makinaları bu tarihten sonra devamlı gelişerek bu güne ulaşmıştır. Eskiden ev hanımları evde susuz ve derelerde çamaşır makinası olmadan kendi elleriyle çamaşır yıkarlardı, ancak çağımızda ev hanımlarına çamaşır makinasınin varlığı ile kolaylık temin edilmektedir. emfelectronicmarket.com ise çamaşır makinasınin bütün yedek parçalarını güvenilir hizmet ve uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Amortisör, Pompa Motoru, Kapı Emniyet Kilidi, Kapak Mandalı, Menteşeler, Su Giriş Valfi, Kazan Ön Körüğü, Motor Çeşitleri, Rezistans, Elektronik Kart, Yatak Conta Grubu, Ön Kapak Grubu, Açma-Kapama Anahtarı, Su Seviye Şalteri, Kayış Grubu, Kazan tüm yedek parçalar hortumlar, Program Cihazı, Aksesuar ve Düğme kategorileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Çamaşır makinesi tüm bayanlar için bir kolaylık ve yardımcı olurken, çamaşır makinası yedek parçaları tüm ustalara yardımcı olur ve kolaylık sağlar.Temel ihtiyaçlarından bir tanesi olan çamaşır makinası, su, deterjan, mekanik ve elektrik akımını birleştirerek kullanılmakta olan temizleme Cihazıdır. Ev ve tekstil ürünlerinin yıkanmasında kullanılan bu teknoloji elektrik, mekanik, elektronik, hidrolik ve iskelet parçalarının bütünleşmesiyle oluşur. Parçalardan herhangi biri arızalanırsa, cihaz uzun bir vakit kullanılamaz hale gelebilir.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ EV İÇİN ÖNEMİ NEDİR?

Ev ortamında günlük temizlik ihtiyaçlarını gidermektedir. Makinede sıradan bir arıza ile rastlandığında en hızlı tamir süreci sağlanmalıdır. Bu sebeple bir teknisyen yardımıyla arızalı yedek parça ürünü tespit edilebilir ve parça temini ile sorun çözülebilir. Bu süreçte kategoriler arasında farklı alt kategoriler ile istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ YEDEK PARÇA TEDARİK SÜRESİ?

Tedarik etmiş olduğunuz yedek parça ürünü ile makine tamirinizi kendi imkanlarınızla ya da teknik personel ile gerçekleştirebilirsiniz. Değişim sürecini nasıl sağlayacağınıza ve süreci kolayca nasıl tamamlayacağınıza dair sayfamızın blog bölümünde gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Servis için tüm parça ürün satın alımlarınızı sayfamız üzerinden cazip fiyatlar ve taksitlerle yapabilirsiniz. 

Sırala
Görünüm:
Toplam 799 ürün görüntüleniyor.
Benzer Ürünler