x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Milenyum Plus Kombi Emniyet Ventili 7181008702

Barkod : 751335357351
Ürün Kodu : 245
174,34 TL
174,34 TL
Fiyat Alarmı
Havale Fiyatı 169,98 TL
Öne Çıkan Bilgiler

 "Tüm ürünler saat 16:00'da kargoya teslim edilmektedir.Orijinal ürünlerimizi farklı sitelerdeki ucuz ürünlerle kıyaslarken dikkatli olun. Her iki ürün de arızayı çözebilir, ancak ömürleri aynı değildir. Elektronik kartlar üretim tarihlerinden dolayı görselleri farklılık gösterebilir..."

174,34 TL
174,34 TL

Milenyum Plus Emniyet Ventili

EMNİYET VENTİLİ NEDİR ?

Milenyum plus emniyet ventili tüm konvansiyonel kombi cihazlarında bulunan sitem içerisindeki fazla su miktarını cihaza zarar vermemesi için otomatik olarak sistem dışına atmaya yarayan kombi yedek parça elemanıdır. Emniyet ventili çeşitleri olarak konvansiyonel cihazlarda 3 bar olarak ayarlanmaktadır. Sistemde bulunan kombi yedek parçalarına su basıncı ile baskı uygulayıp patlatmaması için yaylı bir mekanizma ile ayar vidası ile istenilen basınç elde edilebilmektedir. Emniyet ventili çeşitleri plastik ve satı mamulden imal edilebilir, sadece başlık kısmı plastik olarak imal edilmektedir.

MİLENYUM PLUS EMNİYET VENTİLİ NEDEN BOZULUR ?

Milenyum plus emniyet ventili sistemde olusan basınç arızaları ile ilgili olarak aktif hale gelmesinden dolayı bozulmaktadır.

MİLENYUM PLUS EMNİYET VENTİLİNİN BOZULDUĞU NEREDEN ANLAŞILIR ?

Milenyum plus kombi emniyet ventili otomatik çalıştığından su akıtması yaptığında bozulmuş demektir. Yani kombinizin normal olan basıncı 1.5 ps bar ‘da iken emniyet ventilinden su damlıyorsa emniyet ventiliniz arızalanmış, değiştirilmesi gerekmektedir. Firmamızdan temin ettiğiniz emniyet ventilini bir teknik servis aracılığı ile montajını yaptırabilirsiniz.

MİLENYUM PLUS EMNİYET VENTİLİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR ?

Milenyum plus emniyet ventili sistemde arıza nedeni tespit edildikten sonra değiştirilmelidir. Ariza giderildiğinde su akıtma devam ediyorsa sistem suyu boşaltılır. Dişli yada seğmanlı olan emniyet ventili sökülerek yenisi yerine takılır. Milenyum plus emniyet ventili teknik servis birimleri tarafından değiştirilmesi gerekmektedir.  İşlem tamamlandıktan sonra gerekli emniyet tedbirlerinin kesilikle yapılması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.