x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

BUDERUS

Buderus: 285 senedir ısıtma piyasasına profesyonel bir rehber!

Buderus ailesi tarafından 1731 senesinde Almanya'da demir üretiminde kurulmuş olan Buderus markası, çağımızda hala yenilik ve uzmanlık sağlamaktadır. Dökme demir konusundaki uzmanlığını 1825 senesinde soba üretimine çeviren Buderus, ısıtma piyasasının ilk adımlarını attığı gibi sektörün gelişmesine de katkı sağlamıştır. 1878 senesinde Buderus uzmanlığını modern kömür sobası üretimine çevirmiş ve Almanya ve çevre ülkelerde satış ofisleri kurarak büyümeye devam etmiştir.

1927'de Lollar fabrikası çelik radyatör üretmeye başladı ve bugün hala yenilikçi yüksek nitelikli ürünler üretiyor. Buderus, 1953 senesinde Ewersbach tesisinde çelik merkezi ısıtma kazanları üretmeye başladı ve merkezi ısıtma sistemlerinde lider Alman şirketi olarak tanınıyor. 2016 senesinde 285 senesini kutlayan Buderus, "Isınma Bizim İşimiz" sloganıyla nitelikli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmayı sürdürüyor.

Buderus Bugün

Avrupa'nın lider termoteknoloji markası Buderus, kusursuz iç mekan havasını oluşturmak için ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunuyor. Buderus'un geniş ürün yelpazesi, her ısıtma ihtiyacını karşılayacak özel çözümler içermektedir. Tüm Buderus ürünleri, işlev, performans, tasarım ve doğa bilinci açısından her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar.

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.