x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

BERETTA

Beretta'nın tarihi Eylül 1950'de, Como Gölü'nde bulunan Kuzey İtalya'daki küçük bir sanayi kasabası olan Lecco'da başladı.

Şirket, işine kalite ve güvenilirliği temsil eden büyük İtalyan ve global endüstriyel gruplar için tek mühendislik yüklenicisi olarak başladı.

Yıllar içinde Beretta, uzmanlığını konut ısıtması alanında yoğunlaştırarak şirketin uzmanlık alanı haline gelecek olan şeyin temellerini attı. Bu kuvvetli deneyimi ile Beretta, kendi markası olan gazyağı ve gazyağı yer tipi kazanları üretmeye başlamıştır.

Konut ısıtmasında temel yetkinliğe sahip olan Beretta, araştırma ve geliştirmesini, zamanı için temelde yenilikçi olan ev ısıtma konforuna odakladı. Bu odaklanma, artan konfor için daha fazla özerkliğe ve her şeyden önce son kullanıcı için büyük tasarruflara yol açmıştır.

1973'te ikinci en önemli dönüm noktası. İtalyan pazarından başlayarak Beretta duvar tipi gaz kazanları üretmeye başladı. Petrol krizinin zirvesindeydi ve gaz, konut ısıtmasının geliştirilmesi için ideal enerji kaynağı olarak ortaya çıkmaya başladı. Beretta öncelikle bu pazarın alışılmış yanmaya alternatif olarak önemini sezdi ve büyük bir başarı ile liderlik etmeye başladı.
Bugün Beretta, konut ısıtmasındaki artan eğilimini doğruluyor ve aynı heyecan ve aynı ilk kararlılıkla yeni güçlüklerle karşı karşıya.

Yıllar geçtikçe, markanın konut ısıtma endüstrisindeki uzmanlığı devamlı artmış ve endüstrinin referans noktası haline gelmiştir. O zamandan beri Şirket, yenilik ve kaliteye konsantre olmaya ve yatırım yapmaya devam etmenin beraberinde günümüz pazarlarının devam etmekte olan zorluklarına uyum sağlamaya yönelik büyük yapı ve organizasyon değişiklikleri gördü.

Oteller, okullar, spor merkezleri, vb. Beretta gibi orta ve büyük ölçekli tesislerin ısıtma ve DHW gereksinimlerini karşılayabilmek için, hem yeni yapılar hem de ikame. Dahası, çevre sorunlarına daima duyarlı olduğu ve yenilenebilir enerjilerle uğraştığı için Beretta, son senelerde eksiksiz bir ısı pompası yelpazesinin beraberinde en son teknoloji bir güneş termal teknolojisi geliştirdi.

Konut ısıtmasından komple sistemlere kadar, Beretta daima sizin için doğru çözüme sahiptir.
İlk duvar tipi kombinin üretiminden 40 yıl sonra Beretta, çağımızda teknoloji ve kalite ile eşanlamlı olan ev ısıtma konforunda dünya genelinde tanınan bir markadır.

Başlangıçta olduğu gibi bugün de, her faaliyette mükemmellik arayışı ve daha spesifik olarak ürün ve hizmetlere devamlı ilgi, temel değerlerimizi temsil etmektedir.

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.