AIRFEL MARKA

 1978 senesinden beri distribütörler vasıtası ile Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme piyasasının en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme piyasasının iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtmasoğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme piyasasına yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. Farklı ihtiyaçlara yönelik son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunur. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Airfel markasının beraberinde, Daikin markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

  • AIRFEL MERKEZ OFİSLERİ


    Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye altı bölge müdürlüğü (Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Trabzon), 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisi ile Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet sunabilmektedir.

    İklimlendirme piyasasına yönelik sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesisi, tecrübeli ve profesyonel ekibi ile Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin gereksinimlerine en ideal ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Daikin ile Türkiye Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir.

 

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.