x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

FAKIR

 Fakir Hausgeräte, 1933 senesinde Almanya'nın Stuttgart kentinde H. Wilhelm Kicherer tarafından kurulmuştur. "Fakir" marka, Almanca'da aile manasına gelen Familie ile kurucunun soyadı Kicherer'in birleşmesinden doğdu.
Evlere teknoloji getirme misyonu ile kurulmuş olan Fakir Hausgeräte, hızla Almanya'ya yayıldı ve tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline geldi. Şirketin Almanya genelinde 1978 senesine kadar devam etmekte olan büyümesi, 1985 senesinde Saruhan Şirketler Grubu'nun aldığı kararla büyüme ile güvenlik pazarına giren Türkiye Türk tüketicisi ile buluştu. Kısa sürede Türkiye'nin tanınan ve güvenilen markası olmayı başaran Fakir Hausgeräte, Türkiye'de sektörde pazara girdiği günden beri beri öncü ve yenilikçi marka kimliğiyle tanınmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisiyle pazarın önde gelen markalarından biri haline gelen Fakir Hausgeräte, küreselleşme yolunda ilk adımı atarak Avrupa'ya açılma kararı aldı. Bu büyüme kararı ile işletmenin ürünlerinin % 20'si küresel olarak üretilmeye başlanmış ve bu oran seneler içinde aşamalı olarak artmıştır. Bir süre sonra satışları Almanya'yı aşan ürünlerin üretimi Avrupa'ya taşındı. Küreselleşme yolunda atılan bu ilk adım, şirketin gelecekteki başarısının temelini oluşturdu. Marka, geniş dağıtım ağı ve tecrübeli satış kadrosuyla rekabetçi pazarda yerini almıştır. Bu büyümenin ardından, yüksek Ar-Ge gücü ve üretim kapasitesi sayesinde ürün yelpazesi genişledi ve farklı ihtiyaçlara çözüm sunan beyaz eşya ve endüstriyel ürünler alanında hizmet sunmaya devam etti.

Fakir Hausgeräte, üstün Alman teknolojisiyle bugün dünyanın 80 ülkesindeki tüketicilerle buluşuyor. Girdiği tüm pazarlarda güvenilir, nitelikli ve yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetini gün geçtikçe artırarak sektör liderliğini sürdürmeye devam etmektedir. 20 numaraya ulaşan fakir Shoplar Ayrıca 7.000'i aşkın satış noktası ve online mağazası Fakir Hausgeräte ile Türkiye geneline yayılmış, kuvvetli teknik servis ve satış sonrası servis ağıyla artı servisler ile fark yaratmaktadır.
Türkiye bugün pazara girdiği ilk günden bu yana elektrikli süpürge kategorisinde lider Fakir Hausgeräte'nin ürün yelpazesinde 350'nin üstünde çeşit bulunur. Elektrikli süpürgeler, dik ve şarjlı elektrikli süpürgeler, buharlı temizleyiciler, ütüler, küçük mutfak aletleri, akıllı ocaklar, sıcak içecek hazırlama grubu ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ısıtıcılar, vantilatörler, hava temizleyiciler, nem alıcılar, nemlendiriciler, elektrikli su ısıtıcıları ürün yelpazesinde lider ürünler.

Fakir Hausgeräte, köklü mazisinden aldığı güç ve liderliğinin vermiş olduğu inovasyon yaklaşımıyla, kalite standartlarını devamlı yükselten ve yüksek teknolojili ürünleri müşterilerine sunan bir marka olmanın sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarını devam ettiriyor. Tüketiciler.

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.