x
Yeni Üyelere Özel HEDİYELER
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

BLOMBERG

 Piyasanın en iyi markalarından bir tanesi olan Blomberg, ev aletleri pazarında adından söz ettiriyor. Marka, son ürün gamını bağımsız olarak dünyaya getirmiş ve 2004 senesinden itibaren ev tipi cihazlar pazarına tam akışla başlamıştır. O zamandan beri Blomberg ürünleri tüketicilerinin beklentilerini karşılamış ve pazarı yakalamak için daima yüksek teknik tasarımlar vermiştir.

1883'te Almanya'da bir metal işleme şirketi olarak kurulmuş olan Blomberg, 1949'da çamaşır makinaları üretimine başladı. Bugün Blomberg, bir Alman kalite markası ve son kullanıcı ve perakende ortakları için güven duyulan bir ortaklaşa tanınmaktadır. Dünyanın her yerindeki müşterilerimize çok çeşitli ev aletleri ve sıcak su ekipmanları sunuyoruz. Uzman bayilerimize uzman dağıtım bizim önceliğimizdir. 100 yılı aşkın başarılı tecrübeye sahip Blomberg, bir Alman kalite markası ve hemde son kullanıcılar ve perakende ortakları için güven duyulan bir ortaklaşa tanınmaktadır. Müşterilerine, sadece kullanıcı dostu olmakla kalmayıp, hemde pazardaki diğer benzer ürünlerle karşılaştırıldığında performans açısından üstün olan çeşitli cihazlar sunar. Çamaşır makinaları de şirketin piyasada kazandığı standartlara ve itibara uygundur. Bu sebeple,

2005 senesinde "Soliton Group" şirketi Blomberg'in Azerbaycan'daki münhasır distribütörü oldu. "Soliton Grubu" elektronik ve beyaz eşya satışlarının önde gelen şirketlerinden birisidir. Şirketin en temel prensibi, Azerbaycan'ın önde gelen ve tanınmış firmalarının ithalatını, satışını ve hizmetini sağlamaktır. Şirket, "Yılın Projesi" adaylığında hizmet ağını kurmuş olduğu için "Intellekt-2005" ödülüne layık görüldü. Şirket, "Yılın Markası" adaylığında "Hazar Enerji Entegrasyonu Ödülü - 2006" ve "Hazar Enerji Entegrasyonu Ödülü - 2007" ile ödüllendirildi. Üst düzey hizmet sunan çok etkin ve kaliteli işbirliği ağı kurulmuştur. Gelişmiş bayi ağı Azerbaycan Cumhuriyeti'nin tüm bölgelerini kapsamaktadır. Müşterilerine en iyi ürünleri sunmak için elinden gelenin en iyisini yapan Şirket, daima anketler yapmakta, öneriler ve muhtemel fırsatlar üstünde çalışmaktadır. Böylelikle işini geliştirmeyi ve geliştirmeyi başaran şirket, beyaz eşya satış ve servislerinde 1 Numaralı ve lider şirket konumuna geldi.

Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.