ARNICA

 SENUR A.Ş. 1962 senesinde, tüketiciler için fonksiyonel, nitelikli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonuyla yola çıkmıştır. Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri piyasasında pek çok ilke imza atmış; bilgi, tecrübe ve teknolojisi ile SENUR, dünya devlerinin de tercih ettiği üretici şirketlerden biri haline gelmiştir.

Ar-Ge’ye özel önem veren ve bu alanda büyük yatırımlar yapan SENUR, Türkiye’de kendi alanında Ar-Ge bölümünü kuran ilk şirketlerden birisidir. Bu çalışmalarının neticesinde Türkiye’nin ilk narenciye sıkacağını, ilk katı meyve sıkacağını, ilk mutfak robotunu, ilk halı yıkama makinesini, ilk et kıyma makinesini ve ilk et kıymalı mutfak robotunu üretmiştir. SENUR, hep ilklerin mimarı olmuştur.

SENUR, üretim ve tasarım alanındaki engin deneyim ve bilgisini tüketiciye daha iyi ulaştırmak adına, 2001 senesinde şirket stratejisinde ciddi bir değişikliğe gitmiş ve kendi markası olan Arnica’yı hayata geçirmiştir.

Arnica, kısa sürece tüketicinin beğenisini ve takdirini kazanmış, 2009 senesinde iyide belirlenen “Tüketici Kalite Ödülü”nü almıştır. Arnica, arkasındaki 50 senelik SENUR bilgi birikimi ve güvencesiyle Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri piyasasının liderlerinden biri haline gelmiştir. Arnica yurtdışında da Türkiye’nin gururu olmuş, 33 ülkede ve 5 kıtada Türkiye’yi başarı ile temsil etmiştir.

Ar-Ge konusuna özel önem veren Arnica, tüketicileri gerçek temizlikle kavuşturmak için “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS”yi geliştirmiştir. Tüm Arnica marka su filtreli süpürgelerde bulunan bu patentli sistem ile tozun sudan kaçışı önlenmiştir.

Arnica, tasarım ve Ar-Ge konusundaki başarısını, 2010 senesinde Bora 4000 su filtreli elektrikli süpürgesi ile “Design Turkey 2010 Üstün Tasarım” ödülünü alarak ispatlamıştır. 2011 senesinde da yine Bora 4000 ile satış rekorları kırmış, “Türkiye’nin en çok satan süpürgesi” ünvanını başarıları arasına eklemiştir.
Hem Türkiye’nin hem dünyanın tercih ettiği bir marka olan Arnica, üretimini İstanbul’da en son teknolojiyle donatılmış 40 000 metrekarelik ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerinde gerçekleştirmektedir. 400 personeli ve yan sanayi zinciriyle Türkiye’ye iyi bir istihdam kaynağı da olan Arnica, Türkiye ekonomisine destek vermekte, başarı grafiğini hep yükseltmektedir.

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.