Yeni

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı ERP'li Kombi

Ürün Kodu : 358
Fiyat
:
2.933,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
3.460,94 TL
WARMHAUS
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Warmhaus Ewa 24 Full Premix Yoğuşmalı Kombi 24 kW


  Yoğuşmalı Çevre Dostu Kombi

  Full premix yoğuşma sistemi sayesinde gazdan %3 oranında net tasarruf yapmaktadır. Düşük enerji kullanımı ile yüksek performans elde etmektedir. Adaptif sistemi sayesinde gazın tüm enerjisini kullanır ve gaz tasarrufu sağlar. Tam yoğuşma sayesinde daha uygun fiyata daha iyi ısınma imkânı sunar.

  AB ErP Yönetmeliğine Uygun Kombi

  Korozyona dayanıklı prinç hidrobloka sahiptir ve bu sayede sorunsuz kullanım sağlar ve kombinin uzun ömürlü olmasına destek verir. Paslanmaz çelik eşanjör sayesinde kombinin daha dayanıklı olmasını sağlar. AB ErP Yönetmeliği standartlarınca belirlenen tüm kuralları taşımaktadır. Baca tipi olarak hermetik baca tipine sahiptir.


  Peteklerde Yüksek Isı Sağlayan Kombi

  Peteklerde 80 dereceye varan sıcaklık elde edilmesini sağlar. Yoğuşmalı sistemi sayesinde gazın tekrar kullanımı ile enerji tasarrufu sağladığı gibi suyun uygun sıcaklığa ulaşması içinde enerji tasarrufu ile yeniden ısıtma yapar.

  Günlük Su Kullanımında 60 Derece

  Peteklerde yüksek ısıya ulaştığı gibi günlük sıcak su kullanımında da 60 dereceye kadar suyu ısıtma kapasitesine sahiptir. Çift muslukta da sıcak su konforu sağlayarak tüm musluklara aynı panelden sıcak su aktarımı yapmaktadır.


  Düşük Isı Kaybı ve Sessiz Çalışma

  Maksimum ses seviyesi 52 dB olarak çalışan Warmhaus Ewa 24 Yoğuşmalı Kombi sessizliğinin yanı sıra ısı kaybını da önlemektedir.


  Uygun Boyut

  725x420x288 mm boyutları ile uygun oranlı orta boyutlu bir kombidir.