Vaillant Vuw Akış Türbini

Ürün Kodu : 253
Fiyat
:
20,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
23,60 TL
VAILLANT
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Vaillant Vuw Akış Türbini

  AKIŞ TÜRBİNİ NEDİR ?

  Vaillant Vuw Akış Türbini, Sıcak su açılması ile elektronik karta komut veren parçadır. Konuyu biraz daha açacak olursak türbin kalorifer konumu ile alakası olmayan sadece sıcak su parçasıdır. Yani sıcak suyun açılması ile cihazı devreye girmesini sağlayan parçaya türbin denir. Alınan sıcak su arızalarının %90 oranla sebebi akış türbinidir. Eğer sizinde petekleriniz çalışıyor fakat sıcak su konumunuzda sorun var ise Vaillant Vuw akış türbinini değiştirerek soruna çözüm sunabilirsiniz.

   

  VAİLLANT VUW AKIŞ TÜRBİNİ NEDEN BOZULUR ?

  Vaillant Vuw akış türbini zamanla tesisatınızın içerisinde biriken kirlenmeler, kireçlenmeler ve çamurlaşma gibi tesisat’da yaşanan sorunlardan dolayı kırılmalar ve paslanmalar görülmektedir. Tesisat içerisinde dolaşarak akış türbininin  içerisinden geçen kireçli ve kirli su akış türbininin arızalanmasına sebep olur. Zamanla kullanılan akış türbinlerinde arıza görülebilir kullanmaktan yıpranan Vaillant Vuw akış türbini dönmez ve ana karta sıcak su istendiğinin talebinde bulunamadığı için sıcak su alamazsınız.

   

  VAİLLANT VUW AKIŞ TÜRBİNİ BOZULDUĞU NEREDEN ANLAŞILIR ?

  Parçanın arızalı olup olmadığını şu şekilde tespit edebilirsiniz. Eğer kaloriferde ateşleme oluşuyor ise sıcak su musluğu açıldığında gösterge de musluk işareti çıkmıyor ise türbin arızası oluşmuştur. Türbin neden sık arızalanır sorusunu soracak olursanız. Bunun ilk sebebi kullanım suyu hattın filtre olmayan cihazlarda daha çok görülmektedir. Şebeke suyundan gelen küçük parçacıklar ve tortular dahi türbinin arıza yapmasına sebep vermektedir. Bizimle iletişime geçerek ürünü temin edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.