Yeni

E.C.A Proteus Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi Baca Dahil

Ürün Kodu : 355
Fiyat
:
3.640,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
4.295,20 TL
ECA
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • E.C.A Proteus Premix 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

  Yüksek Yoğuşma Teknolojisi

  Gelişmiş yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağladığı gibi aynı zamanda da küçük görünümü ile öne çıkar. Ergonomik tasarımı sayesinde çok yüksek verimliliğe karşılık düşük yakıt masrafı çıkarır.

  İsteğe Göre Mod Seçimi

  ECO ve Comfort modları sayesinde tüketicinin isteğine göre sıcaklık ayarlaması yapabilme imkânı verir. ECO modunda çok yüksek seviyeler enerji tasarrufu sağladığı gibi aynı zamanda da ortamın sıcak olmasını sağlar.


  Sessiz ve Etkili Çalışma

  Özel teknolojisi sayesinde neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışır. Böylece her ortamda rahatlıkla kullanılabilir ve özellikle mutfak dışında da istenilen alanlara kurulumunu sağlar.

  Kolay Kullanım

  Pratik ve kolay ekranı sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

  Sıcak Suyu Her Zaman Hazır Tutun

  Kullanım suyunda bulunan feed forward ve türbin sistemi sayesinde istenilen her zaman sabit sıcaklıkta su alma imkânı sağlayarak zaman ve tüketim konusunda tasarruf yapmaya neden olur. Özellikle diğer kombilerde sıcak suyun oluşması için çok fazla bekleme konusunda yaşanan durumlar görülmez ve hem suyu hem de enerjinin israf olmasının önüne geçer.


  Gelişmiş Teknik Özellikler

  Paslanmaz çelik brülör ve yüksek yanma verimi sayesinde en zorlu koşullarda bile sıcaklığı temin eder. Dengeli bir şekilde ısının ortama yayılmasını, çok kısa süreler içerisinde sıcak suyun hazır olmasını sağlar. Enerji verimli sirkülasyonu sayesinde ise mevcut modellere göre daha az enerji tüketimi sağlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.