Yeni

Demirdöküm Nitromix P 28 24.000 Kcal Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Ürün Kodu : 360
Fiyat
:
4.011,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
4.732,98 TL
DEMIRDOKUM
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Demirdöküm Nitromix P 28 24.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi


  Dayanıklı Eşanjör

  Ufak boyutlu, hafif ve yüksek ısı transferi imkanı sunan eşanjörüyle ön plana çıkar. Alüminyum ve silisyum alaşımıyla imal edilen eşanjöründen aldığı verimle birlikte geniş kitleler tarafından tercih edilir.

  Sıcaklık Kontrolü

  Gelişmiş sensörleri sayesinde suyun sıcaklığını ortamın ihtiyaç duyduğu seviyeye çeker. Bu sayede gereksiz enerji kullanımının önüne geçmiş olur. Alev modülasyonu denen bu özellik sayesinde sistem kendi kendini kontrol ederek çalışır.


  Çağa Uygun Tasarım

  Yoğuşma teknolojisi sayesinde enerji dönüşümü esnasında ortaya çıkan buharı yeniden değerlendirir. Geleceğin standart özellikleri arasında sayılan yoğuşmayla birlikte hem çevre dostudur hem de ekonomiktir. Bu bağlamda düşünüldüğünde ErP kanunlarına uygundur.


  Hızlı Kullanım

  Sadece birkaç tane tuşla kullanılır ve kısa sürede suyu ısıtarak kullanıma hazır bir hale getirir. Bu sayede haddinden fazla su tüketiminin önüne geçerek bütçenize katkıda bulunur. Bir yatırım ürünü olarak evlerde yer aldığı için hem sudan hem de elektrikten tasarruf imkanı sağlar.


  Kullanıcı Dostu

  Pratik bir kullanım deneyimiyle dikkat çeker. Sağladığı sıcaklık miktarını ve basınç değerlerini üzerindeki ışıklı ekrandan okumak mümkündür. Kapalıyken bile yanık vaziyette duran ekran sayesinde hem gece hem de gündüz kullanılır. Üzerinde yazanlar temiz bir görüşü olan herkes tarafından rahatlıkla okunabilir.


  Düşük Desibelli Kullanım

  Bulunduğu yerde sessizce çalışır ve etrafta var olan kişileri rahatsız etmez. 52 db(A) kadar düşük bir ses seviyesinde çalışarak istenmeyen gürültüler oluşturmaz.